top of page
  • Zdjęcie autoraPiotr

Cześć na nowym Blogu

Zaktualizowano: 29 sty 2020

Cześć. Stary blog właśnie bezpowrotnie zniknął. Jest to spowodowane tym, że problematyczne stało się przeglądanie go i dodawanie nowych treści a ja szukałem nowego wygodnego rozwiązania na publikowania zdjęć i tekstów, rozwiązania które będzie pozwalało mi w łatwy sposób dodawać, edytować i kontrolować posty, a także pozwoli Wam komentować i dawać znać co myślicie.


Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie bloga zaproponowanego przez Wix, pozwala on w łatwy sposób organizować i ułatwiać mi pracę nad postami, co mam nadzieje sprawi, że będzie pojawiało się ich więcej.


Będzie tutaj o fotografii, życiu, przemyśleniach, sprzęcie, planach, o podróżach tych małych i tych dużych. Będzie coś o nas i coś dla Was.


Wczoraj wspominaliśmy sobie nasze pierwsze podróże zagraniczne Grecja, Szkocja, Berlin, Irlandia i Praga, był to dla nas przełomowy czas, ogromne wyjście z naszej strefy komfortu i niesamowite wspomnienia, w tym roku kontynuujemy naszą przygodę z podróżami, już niebawem ruszamy na Teneryfę potem kolejno malują się plany wyprawy do Rumunii pierwszy zagraniczny ślub w Holandii i niesamowity wyjazd na Islandię. Będziemy chcieli się tym wszystkim z Wami podzielić tu na blogu w postaci zdjęć i opowieści. Do tego stworzyć kolejne piękne historie. Ten rok zapowiada się ekscytująco.Dziękujemy, że z nami jesteście.


109 wyświetleń1 komentarz
bottom of page