-   T Y D Z I E Ń   1 1   -
S t o r y t e l l i n g   W i t h   P i c t u r e s

Cześć, dziś bierzemy na tapetę kolejne zadanie, pod zadaniem znajdzie się też kilka sów o tym co u nas słychać i naszych pomysłach. Zacznijmy od zadania:

JANE EVELYN ATWOOD
Storytelling With Pictures

1. Zrób zdjęcia które będą opowiadały historie i poskładaj je razem jedno po drugim
2. Możesz użyć nie więcej niż 8 zdjęć i nie mniej niż 5
3. Każde zdjęcie musi zawierać coś, czego nie było na poprzednim zdjęciu
4. Wybrane zdjęcia muszą być spójne
.   


Wróciliśmy z Irlandii, to był cudowny i zwariowany czas, nie udało nam się nagrać vloga, cały czas poświęciliśmy na zdjęcia do sesji, ale i tak było najlepiej ... 
... właśnie 
siedzę sobie w mojej ulubionej Świdnickiej kawiarni TRYKOTAŻE, jeżeli jeszcze ktoś nie był to koniecznie musi odwiedzić to miejsce ... lubię tu przychodzić w trakcie moich foto-spacerów łapać chwile wytchnienia i przeglądać zdjęcia, siedzieć i obserwować przechadzających po rynku ludzi, jak wychodzą z za rogu i wchodzą w plamy światła by chwile później zniknąć w cieniu bądź tuż za framugą okna, siedzę tak i myślę że to dobre miejsce na warsztaty dla początkujących, pyszna kawa, cudowny klimat, nieziemskie ciasta i zawsze dobra muzyka ... jutro będziemy wiedzieli coś więcej ... damy znać, a teraz kochani trzymajcie się ciepło i miłego dnia dla Was, uciekam obrabiać zdjęcia z dzisiejszego spaceru.

BIAŁY KADR

Świdnica - Poland - Worldwide
Weddings

FOLLOW

  • Biały YouTube Ikona
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

CONTACT

bialykadr@gmail.com
+48 609-127-399