000.jpg
-   T Y D Z I E Ń   1   -

Cześć, minął już tydzień od pierwszego wpisu, szczęśliwe wieści są taki iż książka dotarła, lecz ten tydzień nie będzie jeszcze pod kątem żadnego z zadań. Będzie od tak o codzienności łażenia z aparatem i czerpaniu z tego radości, oj a radość jest przeogromna, choć w sumie to i radość i łzy bo wizyta w schronisku była dla mnie bardzo ciężka, swoje odpłakałem i nadal mnie trzyma chęć zabrania ich wszystkich do domu.

Wróćmy jednak do tematu książki a jest to The Photographer's Playbook, ta ze zdjęcia poniżej, jest to zbiór 307 zadań, pomysłów, list, stworzonych przez fotografów i nie tylko, które czekają by pobudzić naszą kreatywność i nas samych do działania, wydana jest tylko w języku angielskim, co dla mnie jest dodatkowym wyzwaniem. Tak więc postanowiłem działać, totalnie na luzie, bez spiny i presji z czystej pasji i chęci, nie wiedząc co z tego wyjdzie i czy w ogóle coś z tego wyjdzie. Po pierwszym przeglądnięciu już wiem, że zabawa będzie przednia i z czystym sercem mogę powiedzieć idźcie i kupujcie, bierzcie jakiekolwiek aparaty w dłoń i działajmy.

... sam jeszcze nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać, jak mam pisać posty, jak prezentować zdjęcia całkiem to dla mnie nowe doświadczenie ... takie inne ... wiem, że jest chaotycznie postaram się to okiełznać.