top of page

oferta

1924us_Designer_Background_edited.jpg

H
E
J

Zanim przedstawimy Wam naszą ofertę, oto kilka ważnych słów od nas o nas.
 
W naszej fotografii pracujemy w stylu: filmowo - artystyczno - reportażowym. Co to znaczy dla Was? To znaczy, że jesteśmy obserwatorami, nie pozujemy ludzi, poszukujemy filmowych kadrów, światła i emocji tworząc z tego własną wizję artystyczną tak by opowiedzieć historię Waszego ślubu, za pomocą naszego sposobu patrzenia na świat, który bardzo dobrze widać w naszych pracach.

Bardzo ważna jest dla nas naturalność i prawdziwe emocje, nie chcemy być tylko Panem i Panią z aparatem. Dlatego staramy się Was choć troszkę poznać, a w dniu ślubu staramy się być zawsze pod ręką by doradzić i pomóc w rozmaitych kwestiach. Nawiązujemy kontakt z Waszymi gośćmi, bawimy się i celebrujemy ten dzień razem z Wami.

reportaz

1924us_Designer_Background_edited.jpg
Jeżeli szukacie fotografa na Wasz ślub, jest to oferta, która zawiera wszystko czego potrzebujecie:

Czterysta zdjęć idealnie opowiada historię całego dnia Waszego ślubu. Zawierają się w tym wszystkie najważniejsze momenty, które mają miejsce w Waszym dniu, jeśli jednak  dzieje się naprawdę bardzo dużo, to nie ograniczamy się z ilością klatek, które Wam oddajemy.
 
Jesteśmy z Wami od wczesnych godzin do 22:00. Staramy się nie tylko fotografować, ale także pomagać w wielu sytuacjach i wspierać Was. Zawsze też proponujemy Wam organizację First Look'a w dniu ślubu, oraz krótkiej sesji plenerowej w okolicach zachodu słońca. Jest to 30 minutowy spacer tak by nie odciągać Was na zbyt długo od gości, a wystarczający dla nas by stworzyć piękne kadry. Jesteśmy zwolennikami takiego rozwiązania, ponieważ w tym dniu emocje są świeże i najbardziej gorące.
 
First look ( jest to moment w którym widzicie się po raz pierwszy W Waszych ślubnych strojach,  jest to piękna i emocjonalna chwila, dla Was tuż przed samą ceremonią ).
 
Dla Waszego spokoju Cena zawiera już wszystkie dojazdy, więc nie doliczamy więcej żadnych dodatkowych kosztów jeżeli ślub odbywa się na terenie naszego kraju.

Jeżeli jesteście z daleka wyruszamy już dzień wcześniej tak abyście nie musieli martwić się naszym dojazdem w dniu ślubu.

minimum
400
klatek

pendrive

50 odbitek
15 x 23

dojazdy w cenie

sesja plenerowa
w dniu ceremonii

cena:
5000 zl

E+R-0070.jpg

sesja 
narzeczenska
i
rodzinna

Sesja narzeczeńska to nieodłączna część naszych reportaży, to tu się poznajemy i budujemy naszą relację. Jest to magiczny wspólny spacer po którym chętnie wyskoczymy jeszcze na kawę bądź wspólne jedzonko. Posłuchamy o waszych planach, marzeniach i codzienności.

Pary które biorą u nas reportaż sesję narzeczeńską otrzymują w prezencie.

50 klatek

Galeria internetowa

cena:
800 zl

Joanna2-0054.jpg

sesja portretowa

10 klatek

cena:
400 zl

Sesja portretowa, na każdą okazję. Chcesz zrobić sobie albo komuś prezent w postaci wyjątkowych zdjęć. Teraz masz taką okazję. Oferta stworzona dla ludzi którzy mają ochotę na szybką sesję portretową w naszym klimacie.

Zdjęcia które otrzymujesz z tej sesji jest to 10 najlepszych kadrów, każdy jest inny i wyjątkowy.  
bottom of page