top of page
sesja_i_grzesiowo_d-0065.jpg

hej

Mam na imię Piotr. Bardzo mi miło, że tu jesteś, pewnie szukasz fotografa więc w kilku słowach opowiem Ci o sobie.

 

Zacznę od tego, że jestem wiecznym dzieckiem z aparatem, które kocha odkrywać i eksperymentować. Nieśmiały, spokojny, cichy, takie słowa często słyszałem o sobie w młodości, więc pewnie jest tym odrobina prawdy. Jednak kocham ludzi, uwielbiam z nimi przebywać, podróżować i słuchać ich opowieści, czasem nawet zdarzy się, że i ja coś opowiem. Jednak przez większość czasu jestem lekko zdziczałym i odrealnionym typem obserwatora i słuchacza. 

 

Kocham dobry film, który jest dla mnie jedną z największych inspiracji, dlatego w fotografii poszukuję światła, emocji, szeroko pojętej filmowości oraz historii. Jestem fanem stylu vintage i retro, westernowych klimatów i natury. 

 

Zamykam oczy i słyszę szum wiatru, trzask drewna w ognisku, krople deszczu na liściach, słyszę też światło i widzę muzykę. Jeżeli już do niej dotarliśmy to muzyka mnie ukształtowała, moją wrażliwość oraz sposób w jaki patrzę na świat, muzyka daje mi wolność i zawsze jest ze mną, to dzięki niej widzę.

 

Uwielbiam też książki i albumy fotograficzne,  ich zapach, zawsze wącham strony, oczywiście też zdarza mi się je przeczytać. Jest jeszcze milion innych rzeczy które mnie pasjonują, jak na przykład podróże: nie ma znaczenia gdzie chcesz zrobić zdjęcia dla mnie będzie to najwspanialsza przygoda by znów wyruszyć w drogę.

Są też gry komputerowe, planszowe, karciane, kawa, jedzenie, sporty walki, tatuaże i wiele wiele innych rzeczy którymi w tym momencie nie będę zawracał Ci głowy.  

Spotkajmy się na kawie.

sesja_i_grzesiowo_d-0063.jpg

inspiracje piotra

3 kolory:

brąz, ciemna zieleń, beżowy

3 filmy:

In to the wild, Seven, Lighthouse

3 seriale:

The X Files, Stranger Things, Mindhunter

3 gry:

Heavy Rain, Death stranding, Life is Strange

3 utwory:

Eddie Vader - Society, Low Roar - Don't Be So Serious, Vance Joy - Riptide

3 książki:

David duChemin - Zdjęcia z duszą, Joshua Becker - Im mniej tym więcej, J.R.R. Tolkien - Władca Pierścieni

3 miejsca:

Iralandia, Szkocja, Islandia

Z+D+K+C-0026.jpg

a to jest dorotka

Bez niej nie byłoby Białego Kadru, a nawet powiem więcej, ja nie byłbym nigdy w tym miejscu w którym znajduję się teraz. Jest moją największą inspiracją i motywacją do działania. To dzięki niej popełniłem większość najważniejszych kroków w mojej fotografii, zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. 

Ta niesamowicie zakręcona duszyczka pasjonuje się wszystkim, jeszcze bardziej niż ja, kiedykolwiek. Czasami ilość pomysłów jakie wysypuje z głowy potrafi mnie przytłoczyć.

 

W towarzystwie to właśnie ona mówi najwięcej i często robi śmieszne rzeczy. To ona nauczyła mnie jak radzić sobie z moją paniczną nieśmiałością i rozmawiać z ludźmi. 

Uwielbia chwile spędzone w domowym zaciszu z kocykiem kawą, kotami i dobrą książką. Jest pełna sprzeczności ... spokojna a jednocześnie zwariowana. Nie cierpi czegoś nie wiedzieć. 

Z+D+K+C-0035.jpg

inspiracje dorki

3 kolory:

musztardowy, zielony, pudrowy róż

3 techniki artystyczne:

akwarela, kolaż, linoryt

3 zwierzęta:

kot, meduza, sowa

3 miejsca:

Teneryfa, Kreta, Japonia

Tak kochamy spędzać czas:

bottom of page